Jdi na obsah Jdi na menu
 


Před lesním bufetem stojí dlouhá fronta. Najednou se dere dopředu zajíc. Medvěd ho čapne za uši a hodí ho na konec fronty se slovy: "Nepředbíhej!" Zajíc ale běží zase dopředu. Mědvěd ho zase čapne za uši, hodí ho na konec fronty a zařve na něj: "Nepředbíhej!" Zajíc se ale nevzdává a zas utíká dopředu. To už medvěda nasere a zajíce zbije. Zajíc si teda sedne na konec fronty na bobek a povzdychne si: "Já snad dneska neotevřu!"

              

Pán se rozplývá nad chundelatým pejskem: "Ty máš ale roztomilý čumáček..." Majitelka ho taktně upozorní: "On má hlavu na opačné straně." Pán překvapeně: "Ale já jsem mu zrovna vnutil piškot!" 

Víš, jak sleze slon ze stromu? Posadi se na list a čeká do podzimu! 

 

 

Kam jdeš s tím papouškem?" "Jdu ho vrátit, přece se od něj nenechám urážet!" "Vždyť jsi říkal, že ještě nedovede mluvit!" "Mluvit sice neumí, ale kdykoliv jdu kolem klece, klepe si nohou na hlavu!"
 

Přijde kůň do hračkářství a ptá se: "Máte puzzle?" Prodavačka odpoví: "Máme tady sto, dvěstě nebo pětset dílků?" Kůň odsekne: "Copak jsem hříbě?" "Pak tady máme tisíc dílků," povídá prodavačka. "Nemůžete ještě trochu přidat?" povídá kůň. Prodavačka se rozzlobí a vyhrkne: "Víte co, tak jděte vedle do obchodu, kupte si strouhanku a složte si rohlík!"

 

Je rodinka želv na zmrzlině a schyluje se k dešti. Táta želvák pošle synka pro deštníky. Syn se nevrací den, dva dny, tři dny - čtvrtý den táta povídá: "Když tak dlouho nejde, tak mu tu zmrzku sníme." A ode dveří se ozve: "Tak to ne, nebo nikam nejdu!"

 

Jde první den opice do drogerie a ptá se: "Máte banány?" Prodavačka: "Ne." I druhý den jde opice do drogerie a položí stejnou otázku a dostane stejnou odpověď. Třetí den jde opice okolo drogerie a na dveřích je cedule s nápisem: »banány nemáme!« Opice vtrhne dovnitř a ptá se: "Tak vy jste měli banány?"

Slon se koupe v rybníku a přiběhne k němu zajíc a volá:"Sloné vylez!" "Proč? Mě je tu dobře." Zajíc zase: "Sloné vylez!" "Ale já nechci!" Zajíc se nenechá odradit. Slon vyleze a zajic se na něho podívá a říká, "Už můžeš jít zpátky." "Proč jsimě tedy volal?" "Chtěl jsem vědět, jestli nemáš moje plavky."

Jde takhle čáp žabím rájem a jedna žába se ho ptá: "Ahoj čááápe, co tady děláááš?" Čáp na to: "Hledám žáby s velkou hubou." Žába (stáhne ústa do ruličky): "Tady žadna neni." 

 

Povídá jeden tramp druhému: "Kamaráde, mě vždycky večer vržou u stanu cvrčci!" "Tak je namaž vazelínou!"

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ssssssssssssssssssssss

(ssssssssssssssssssssss, 4. 3. 2009 13:49)

blbosstttt

Re: ssssssssssssssssssssss

(ju, 31. 3. 2015 19:11)

Hovno

korip

(rewq, 31. 3. 2015 19:10)

Hotriet noniet tokip sert